Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Zigmas Vaišvila

„Kažkas atsitiko“: Zigmas Vaišvila negrąžina pinigų „Baliui“

Zigmas Vaišvila 54%

 

Legendinės grupės “Balius” nariai Laura ir Klarkas kreipėsi į laidą “Kažkas atsitiko” prašydami pagalbos: jie nori atgauti nesumokėtus pinigus už koncertus. Viena „Baliaus“ lyderių Laura Supranavičienė pasakojo, jog per prieš pusantrų metų vykusius prezidento rinkimus grupė buvo pakviesta koncertuoti vieno iš kandidatų, signataro Zigmo Vaišvilos rinkiminėje kampanijoje.

 

Tuomet dėl šių koncertų ponas Vaišvila surinko beveik 21 tūkstantį parašų. Tačiau prieš pat priduodant parašus Vyriausiajai rinkimų komisijai, paaiškėjo, jog 30 lapų su 1200 parašų paslaptingai dingo. Todėl Zigmas Vaišvila neteko galimybės kandidatuoti į prezidentus. Matyt, todėl ponas Vaišvila ir nusprendė, jog nebeverta atsiskaityti su per rinkimų kampaniją jam dirbusiais atlikėjais.

 

“Jie mums skolingi 32 tūkstančius litų” – išdavė Laura. Zigmas Vaišvila nuo pinigų reikalaujančių Lauros ir Klarko šiuo metu slepiasi kažkur Latvijos gūdumoje. O Baliaus lyderiai jau prarado viltį pričiupti Vaišvilą ir koncertus organizavusią agentūrą už pakarpos. Todėl laida “Kažkas atsitiko” stengsis padėti Laurai ir Klarkui atgauti sąžiningai ir dorai uždirbtus pinigus.

 

“Kažkas atsitiko” taip pat tirs Ingos ir Arūno Valinskų skyrybų kriminalą. Pasirodo, poros santykiai pašlijo dėl trečio asmens. Arūnas Valinskas užsiminė, jog labai geras Ingos draugas, šokėjas Andrius Butkus, ėmė stebėtinai dažnai lankytis Valinskų namuose. O Inga Valinskienė pareiškė, jog jos vyras Arūnas jai tapo nebemielas. Esą jai daug mielesnė jauno aukšto įdegusio bruneto Andriaus Butkaus kompanija.
Garsiausios Lietuvos poros santykių krizė, pažintis su krepšininko Šarūno Jasikevičiaus dukrytės motina ir grandiozinė metų fiesta – jau pirmadienį 20.30 val. laidoje “Kažk. s atsitiko” su Oksana Pikul ir Karoliu Sakalausku per LNK.

 

 

2010-10-01

Šaltinis: www.tv.lt

30.01.2011


Kira -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Lithuania > Politiker > Zigmas Vaišvila
 
load menu