Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Robíme to pre deti - SF

Martináková vymenila Slobodné fórum za úniu, ...

Robíme to pre deti - SF 56%

button ElectionsMeter.com

... tiež hovorí o slušnosti

 

Zuzana Martináková pôjde do volieb s novým politickým subjektom.Tri stredopravé strany Slobodné fórum, Občianski kandidáti a Liga sa spájajú do Únie – Strany pre Slovensko. Kto bude viesť subjekt, zatiaľ nie je jasné, rovnako ako aj program strany.

 

"Spájame sa preto, aby neprepadol ani jeden hlas voliča v nadchádzajúcich parlamentných voľbách a aby sa do politiky vrátila slušnosť a morálka," povedala predsedníčka Slobodného fóra Zuzana Martináková.

 

Predsedom prípravného výboru Únie je Milan Cílek, pôvodne z Občianskych kandidátov. Martináková by bola najradšej, keby si strana zvolila predsedníctvo až po voľbách. "V prvom rade musíme zložiť kandidátku tak, aby sme na nej mali odborníkov. Najlepšie by bolo, aby sme tieto funkcie, okrem štruktúry strany, ktorá musí byť hotová, volili po voľbách," konštatovala Martináková. Naznačila, že Únia má ambície zlep&sca. on;iť podnikateľské prostredie či znížiť odvody.

 

Zdroj: spravy.pra vda.sk (9.2.2010)


cici -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Slovakia > Parteien > Robíme to pre deti - SF
 
load menu