Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Polskie partie polityczne

Rocznica w cieniu polityki

Polskie partie polityczne, PiS 52%

button ElectionsMeter.com

Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczPO KATASTROFIE - Rządowa delegacja, na czele z ministrem kultury Bogdanem Zdrojewskim, uczestniczyć będzie w uroczystościach na miejscu katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. Prezydent ograniczy udział do obchodów religijnych.

 

Prezydent Bronisław Komorowski w 2. rocznicę katastrofy smoleńskiej najpierw weźmie udział w mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, a następnie w kaplicy w Pałacu Prezydenckim.

 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem uczci premier Donald Tusk. Za to wiadomo, w jakich uroczystościach weźmie udział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

 

Politycy deklarują, że z ich strony upamiętnienie ofiar katastrofy sprzed dwóch lat nie będzie wykorzystywane do celów partyjnych. Problem w tym, że od blisko dwóch lat nic innego nie robią.

 

Fot.: Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w spr. wie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku (PAP/Andrzej Hrechorowic)

 

Czytaj więcej: DZIENNIK POLSKI (05.04.2012)


martina -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Poland > Wahlen > Polskie partie polityczne
 
load menu