Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Pavel Hagyari

Hagyari: „Určite chceme, aby ľudia mali parkovace miesta“

Pavel Hagyari 56%

button ElectionsMeter.com

Nezávislý Pavel Hagyari, ktorý je prešovským primátorom od 29. decembra 2006, to teraz nemá ľahké. V jeho prvom funkčnom období ho bezmála celé štyri roky zväčša podporovala nadpolovičná väčšina vtedajšieho 31-členného mestského zastupiteľstva. Podporovali ho väčšinou dva z troch poslaneckých klubov. Súčasný mestský parlament je tiež 31-členný. V ňom však nezávislý primátor takú podporu nenachádza, hoci má tiež tri poslanecké kluby. Ako to môže by ďalej? S Pavlom Hagyarim som si podebatoval predovšetkým na túto tému .

*„Oficiálne“ vás podporuje iba desaťčlenný klub nezávislých poslancov, pričom však Ivan Benko je ešte stále nemocný, takže sa nemôže zúčastňovať celý čas na zasadnutiach zastupiteľstva. Ako to vidíte vy: podporí vás jedenásťčlenný klub štyroch pravicových strán?

- Mne to je jedno, či ma podporia nezávislí, či ma podporí ľavica alebo pravica, pokiaľ zahla. ujú za veci, ktoré sú potrebné.

...

 

Zdroj: presovsky-vecernik.noviny24.sk


jarmilka -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Slovakia > Politiker > Pavel Hagyari
 
load menu