Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Lietuvos politinių partijų

Masoninė simbolika tarp Lietuvos partijų

Lietuvos politinių partijų, OTHER 82%

 

Visiškai atsitiktinau šiandien pamačiau darbo partijos reklamą su jos simboliu ir iškart į galvą šovė mintis, kad tai susiję su masonų simbolika. Tuomet peržvelgiau kitas partijas pagal vikipedijos sąrašą, atsirado dar vienas ryškus pretendentas į naudojančius masoninę simboliką.

 

Vienintelės šios dvi partijos naudojo ryškius masoninius simbolius. Tvarkos ir teisingumo partijos atveju kairysis erelio sparnas yra pakeltas tam tikru kampu virš dešiniojo sparno. Tiksliai nežinau kaip, bet tai susiję su masonų numerologija (turėjau video medžiagą, bet netyčia ištryniau). Gali būti, kad tai atsitiktinis plagiatas arba sąmoningas partijos įkūrėjų triukas.  Lygiai tas pats galioja ir darbo partijai. Jos emblema atitinka klasikinius masoninės simbolikos bruožus.

 

Atskirai galima vertinti ir atgimimo simboliką. Politinis visuomeninis judėjimas sunyko, bet logotipas liko nepakitęs.

 

 

 

Šaltinis: valstybe.wordpress.com

01.02.2011


Kira -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Lithuania > Wahlen > Lietuvos politinių partijų
 
load menu