Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Juraj Miškov

Najzásadnejším problémom malých podnikateľov sú odvody

Juraj Miškov 22%

button ElectionsMeter.com

Najvážnejším problémom malých a stredných podnikateľov je vysoké odvodové zaťaženie. Skonštatoval to dnes minister hospodárstva Juraj Miškov (SaS) na konferencii Zamestnanosť - kľúčový faktor ekonomickej stability štátu.

Ďalšími rezervami slovenského podnikateľského prostredia je podľa šéfa rezortu vysoký počet štátnych registrov, ktoré uchovávajú informácie o firmách. Problémom je aj komplikovaná a rýchlo sa meniaca legislatíva, pomalosť súdnych procesov či nízka vymožiteľnosť práva.

"Uvedomujem si, že práve zlepšené podnikateľské prostredie, sloboda v podnikaní môže zvrátiť nepriazivý stav v zamestnanosti, ktorý máme na Slovensku," podotkol Miškov. Dodal, že toto tvrdenie platí najmä v prípade malých a stredných podnikov.

...

Zdroj: TASR


jarmilka -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Slovakia > Politiker > Juraj Miškov
 
load menu