Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Janusz Onyszkiewicz

Janusz Onyszkiewicz z LiD o Rokicie, zmianach w SLD i sytuac

Janusz Onyszkiewicz 50%

button ElectionsMeter.com

 

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego uważa, że Platforma Obywatelska po odejściu Jana Rokity będzie bardziej wyrazista. Jak...

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego uważa, że Platforma Obywatelska po odejściu Jana Rokity będzie bardziej wyrazista. Jak powiedział Janusz Onyszkiewicz w "Sygnałach Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, obecność Rokity sprawiała, że stanowisko PO upodabniało się do stanowiska PiS. Polityk Lewicy i Demokratów podkreślił, że w sprawie WSI i lustracji Rokita prezentował nawet bardziej radykalne stanowisko niż PiS. Podkreślił, że PO z Rokitą w składzie opowiadała się również za powołaniem CBA. Ponadto - jak zaznaczył gość "Sygnałów" - PO była radykalna w sprawach europejskich. Janusz Onyszkiewicz przypomniał, że to Jan Rokita był autorem hasła "Nicea albo śmierć". Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego uważa też, że odejście Leszka Millera i Marka Dyducha ułatwi sytuację wyborczą Lewicy i Demokratów. 

...

 

 

24 września 2011 r.

Przeczytaj cały artykuł: www.news.portalisko.pl

2011-09-24


amalia -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Poland > Politiker > Janusz Onyszkiewicz
 
load menu