Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Ivan Gašparovič

Prezidentskej stráži našli marihuanu aj pervitín!

Ivan Gašparovič 33%

button ElectionsMeter.com

Elitný útvar, ktorý má chrániť prezidenta Ivana Gašparoviča, sa otriasa v drogovom škandále. Troch členov čestnej stráže zadržali v Petržalke po tom, ako im v BMW našli marihuanu.

Incident sa odohral 10. marca. "Policajti počas kontroly osôb, ktoré sa nachádzali vo vozidle spozorovali igelitové vrecko, do ktorého bolo zabalených niekoľko menších igelitových vreciek s obsahom zelenej sušenej rastliny. Na otázku, čo sa vo vrecku nachádza, jedna z kontrolovaných osôb sa vyjadrila, že sa jedná o marihuanu," uviedol bratislavský policajný hovorca František Peczár.

Po tomto náleze trojicu previezli na policajné oddelenie. Pri prehliadke našli u jedného z vojakov, Martina H. (30), vrecko s kryštalickou látkou. Priznal, že ide o pervitín. Martin čelí obvineniu z výroby a držania drog. Stíhajú ho na slobode, za mrežami však môže pobudnúť až 10 rokov.

Prezidentská kancelária zadržania členov stráže potvrdila. Jej hovorca Marek Trubač pripomenul, že v tej dobe neboli v službe a že previerky na alkohol a na drogy robieva pravidelne. Všetkých troch polícia testovala na prítomnosť drog v tele a výsledky boli


negatívne. Obvinený Martin však už pred Prezidentským palácom nestráži. "Od 16.. .2011 už nie je v služobnom pomere profesionálneho vojaka," informoval Trubač.
...
Zdroj: topky.sk

jarmilka -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Slovakia > Politiker > Ivan Gašparovič
 
load menu