Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Irena Degutienė

Degutienė: prabangos mokesčiui įvesti kol kas trūko politinė

Irena Degutienė 22%

 

Seime pateiktas įstatymų projektų paketas, numatantis papildomus mokesčius turtingiesiems - nekilnojamojo turto, galingų ir naujų automobilių, indėlių ir kt. Seimo pirmininkė konservatorė-krikdemė Irena Degutienė sako, kad seniai reikėjo tokio mokesčio, tačiau imtis tokių priemonių pritrūkdavo politinės valios.

„Man pačiai kyla klausimas: kodėl tik dabar? Visoje Europoje yra prabangos mokestis“, - TV3 laidoje „Savaitės komentarai“ I. Degutienė svarstė, kad toks mokestis yra skirtas ne tik biudžeto skylėms lopyti, bet ir solidarumui krizės akivaizdoje išreikšti.

Paklausta, kodėl per didžiosios krizės bangą, tuomet kai konservatoriai po 2008 m. Seimo rinkimų atėjo į valdžią, iš karto nebuvo įvestas šis solidarus mokestis turtingiesiems, I. Degutienė pakartojo, kad jai pačiai kyla toks klausimas.

„Reiškia nebuvo politinės valios“, - galiausiai konstatavo politikė.

...

 

 

2011 gruodžio 11 d.

S. aityti visą straipsnį: verslas.delfi.lt

2012-01-03


amalia -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Lithuania > Politiker > Irena Degutienė
 
load menu