Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Irena Degutienė

I.Degutienė nemato būtinybės rengti neeilinę Seimo sesiją ‎

Irena Degutienė 22%

 

Seimo pirmininkė Irena Degutienė teigia nematanti būtinybės parlamentarams rinktis į neeilinę sesiją.

„Pagal Seimo statutą, neeilines sesijas šaukia Seimo pirmininkas ne prezidento patarėjo, o ne mažiau kaip 47 Seimo narių siūlymu. Seimo pirmininkė tokio siūlymo nėra gavusi ir nemato jokios būtinybės šiuo metu šaukti neeilinę sesiją“, - antradienį BNS sakė I.Degutienės atstovas spaudai Juozas Ruzgys.

Apie neeilinės parlamento sesijos surengimą antradienį užsiminė prezidentės patarėja Virginija Būdienė. Anot jos, toks reikalas gali kilti Konstituciniam Teismui (KT) paskelbus, kad aukštąjį mokslą reformavusio Mokslo ir studijų įstatymo nuostatos prieštarauja Konstitucijai.

„Seimas turės arba nustatyti laikinąją tvarką, arba skubiai pakeisti įstatymą. Neatmestinas netgi neeilinės Seimo sesijos sušaukimas, nes šiaip Seimo nariai į plenarinį posėdį dabar rinksis tik kovo pradžioje“, - antradienį interviu Žinių radijui sakė V.Būdienė.

I.Degutienė savo ruožtu priminė, kad Seimo statutas numato, jog po KT nutarimo paskelbimo per vieną mėnesį Seimo Teisės departamentas parlamento Teisės ir teisėtvarkos komitetui pateikia siūlymus dėl šio nutarimo įgyvendinimo. Šis ne vėliau kaip per du mėnesius nuo KT nutarimo gavimo Seime tai apsvarsto.

...

 

 

2011-12-27

. span>Skaityti visą straipsnį: klaipeda.diena.lt

2012-01-03


amalia -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Lithuania > Politiker > Irena Degutienė
 
load menu