Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Ihor Tenyukh

ЗМІ: Тенюх вважає, що до війни не дійде

Ihor Tenyukh 33%

button ElectionsMeter.com

 

В.о. міністра оборони України Ігор Тенюх у розмові з впливовим німецьким часописом Der Spiegel сказав, що, на його думку, до війни з Росією не дійде.

 

В. о. міністра оборони України Ігор Тенюх вважає воєнну ескалацію у конфлікті з Росією щодо Криму малоймовірною. "Я думаю, що до війни не дійде", - сказав він в інтерв'ю німецькому авторитетному тижневику Der Spiegel.

 

На репліку про те, що багато людей у Криму симпатизують Росії, він відповів: "Але там є більше противників приєднання до Росії". Тенюх також високо оцінив дисципліну українських солдатів у Криму, зауважує інформаційне агентство dpa. "Незважаючи на блокаду з боку російських загонів спецпризначення, вони до ночі п'ятниці ще не дали себе спровокувати бодай на один постріл", - сказав виконувач обов'язків міністра оборони України.

 

За його словами, хоча Росія і значно переважає у військовій площині, утім українці, серед яких багато молодих людей, готові захищати територіальну цілісність своєї держави. "Я також готовий померти за свою країну", - сказав в.о. українського міністра оборони. На запитання стосовно можливості вступу до НАТО, Тенюх сказав, що країна має "належати до європейської системи безпеки".

 

 

Автор: Наталя Неділько

.

Дата: 16.03.2014

Джерело: www.dw.de

2014-03-17


amalia -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Ukraine > Politiker > Ihor Tenyukh
 
load menu