Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Ene Ergma

Ene Ergma: Olgem optimistid ja naeratagem võõrastelegi

Ene Ergma 67%

Ene Ergma (foto: PP)Üks aasta on jälle möödas koos oma rõõmude ja muredega. Loodame, et uus aasta tuleb parem kui eelmine. Et rõõmu oleks rohkem – meil, meie sõpradel ja riigil. Tänavu saab Eesti 95aastaseks. Taasiseseisvunud Eesti riigi eluiga on juba peaaegu sama pikk, kui oli meie esimene iseseisvumisaeg, kuid see ei tähenda, et võiksime lasta piltlikult öeldes jala sirgu, tundmata muret riigi käekäigu pärast.

 

Maailm meie ümber on suhteliselt turvaline, aeg on Eesti vastu olnud helde ja me ise oleme teinud, mida oleme suutnud, et see nii võiks olla. Me ei tohi unustada, et Eesti ri. k ei saa iialgi valmis, sest maailm muutub väga kiiresti ja peame nendele muutustele reageerima.

 

Loe lisaks: parnupostimees.ee (03.01.2013)


bibi -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Estonia > Politiker > Ene Ergma
 
load menu