Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
Algirdas Butkevičius

A.Butkevičius: Jagminas pelnytai sulaukė partinės nuobaudos

Algirdas Butkevičius 20%

 

Vertindamas Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos nario Jono Jagmino ketinimus jam skirtą partinę nuobaudą skųsti teismui, Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius tvirtina, kad "Seimo narys Jonas Jagminas, jau ne pirmą kartą pažeidęs partijos statutą ir frakcijos reglamentą, pelnytai sulaukė partinės nuobaudos".

 

"Mus piliečiai išrinko į Seimą kaip stiprią ir patikimą socialdemokratų komandą, nesvarbu, jog vieni parlamentarai laimėjo rinkimus vienmandatėse apygardose, kiti - daugiamandatėje", - sako Seimo LSDP frakcijos seniūnas A. Butkevičius.

 

Jo teigimu, visi LSDP atstovaujantys parlamentarai yra atsakingi už vieningai vykdomą partijos programą, todėl frakcijos nario viešas skundas neva politinės partijos, "siekdamos savo siaurų partinių interesų, riboja Seimo narių teisę pagal savo sąžinę ir įsitikinimus reikšti savo valią", nesiderina su komandinio darbo ir atsakomybės samprata.

 

Kaip pažymi A. Butkevičius, Socialdemokratų partijos frakciją Seime sudaro Socialdemokratų partijos deleguoti atstovai, įsipareigoję vykdyti partijos programą ir siekti jos ideologinių tikslų. Partijos veiklos pricipus reglamentuoja partijos statutas, o išrinkti Seimo nariai įsipareigoja, anot jo, dirbi vadovaudamiesi frakcijos reglamentu. 

 

 

2011 m. january 18 d.

Šaltinis: politika.atn.lt

30.01.2011


Kira -
Markierenno spam

ElectionsMeter ist nicht verantwortlich für den Inhalt des Arguments. Bitte wenden Sie sich immer an den Autor des Textes. Jeder Text, der in ElectionsMeter veröffentlicht wird, sollte den Namen des Autors und den Verweis auf die ursprüngliche Quelle beinhalten. Die Nutzer sollten das Gesetz über den Schutz des Urheberrechts berücksichtigen. Bitte lesen Sie sorgfältig die Nutzungsbedingungen der Website.

Zurück zur Abstimmung: > Lithuania > Politiker > Algirdas Butkevičius
 
load menu