Politiker und Wahlen, Wählen Sie frei, Äußern Sie aktiv Ihr demokratisches Recht, Online-Referendum
left right close

Urmas Reinsalu

> Estland > Politiker > Isamaa ja Res Publica Liit > Urmas Reinsalu
Urmas Reinsalu ist bereit für Ihre Meinung, Unterstützung und Stimme. Stimmen Sie gerade JETZT ONLINE!
IRL
 
Foto Urmas Reinsalu

Urmas Reinsalu - für

Eesti poliitik, alates 2012 Erakonna Isamaa ja Res Publica Liit esimees. | An Estonian politician, leader of Union of Pro Patria and Res Publica (IRL).
 NO! Urmas Reinsalu

Urmas Reinsalu - gegen

Vajuta, kui te ei toeta Urmas Reinsalu. Ütle, miks. | Click, if you do not support Urmas Reinsalu. Say why.

Die Online-Wahlergebnisse für "Urmas Reinsalu" im Graph

graph
EST: Urmas Reinsalu (sündinud 22. juunil 1975 Tallinnas) on Eesti poliitik. Alates 28. jaanuarist 2012 Erakonna Isamaa ja Res Publica Liit esimees. President Toomas Hendrik Ilves nimetas Reinsalu kaitseministriks 11. mail 2012, ametisse asus ta ametivande andmisega Riigikogu ees 14. mail 2012. Ta oli Erakond Res Publica liige 1992. aastast ja pärast ühinemist Isamaaliiduga on IRLi liige. Töökäik Justiitsministeeriumi spetsialist 1996–1997 avaliku õiguse valdkonnas Eesti Vabariigi Valitsuse põhiseaduse juriidilise ekspertiisi komisjoni ekspert 1996–1997 Vabariigi Presidendi sisepoliitika nõunik 1997–1998 Vabariigi Presidendi Kantselei direktor 1998–2001 Res Publica poliitiline sekretär ...
für33gegen   Minu arvates Urmas Reinsalu on üsna hea poliitik. Tal on oma toetust!, positive
für33gegen   Olen vastu! Urmas Reinsalu on üsna halb valik. Ma ei ole nõus tema poliitilistest vaadetest., negative
Aktuelle Beliebtheit
für Urmas Reinsalu

Reinsalu: eesmärk olgu Soome tulumaksuvaba miinimum...


... 500 eurot kuus Isamaa ja Res Publica (IRL) esimees, kaitseminister Urmas Reinsalu tegi ettepaneku, et tulumaksuvaba miinimum võiks Soome eeskujul tõusta 500 euroni ning selle katteallikaks on majanduskasv. "Meie sotsiaalpoliitika peab olema selline, et tavaline tööd tegev inimene ei peaks lootma mitte toetustele, vaid suudaks oma pere elatada palgast," ütles Reinsalu. Loe lisaks: DELFI (21. jaanuar 2013)


Reinsalu: perevalimised võivad päästa Eesti demograafilise..


... olukorra Kaitseminister Urmas Reinsalu leiab, et Saksamaal välja käidud idee lastele valimisõiguse andmisest võib aidata peatada Eesti rahvastiku vähenemist. "Idee tagapõhi on Saksamaal sama mis Eestis: ka Saksamaa on silmitsi tõsise demograafilise langusega. Seetõttu on perele anda laste eest hääled selge poliitiline võimalus selleks, et lastega perede poliitiline kaal oleks suurem ja nende probleemid oleksid ühiskonnas rohkem teadvustatud," ütles Reinsalu Postimehele. Loe lisaks: ERR Uudised ...


Urmas Reinsalu: Mäletagem vabadussõda


Eile tähistati vaikuseminutiga vabadussõja relvarahu aastapäeva ja mälestati Eesti vabaduse eest võidelnuid. On asju, mida kõik teavad, kuid mida tuleb sellegipoolest ikka ja jälle iseendale ning üksteisele meelde tuletada. Üks sellistest on vabadussõda. Sõda, mis tõi Eestile iseseisvuse ja oli võib-olla tähtsaim psühholoogiline tegur, mis vahepeal kaotatud iseseisvuse pärast pikka pimedust taastada aitas. Loe lisaks: parnupostimees.ee (05.01.2013)


[TOP 4]

> Urmas Reinsalu > Neuigkeiten
 
urmas reinsalu e-mail und weiter...
load menu